НОВИНИ

Родина Єфремова отримала чергові 246 млн гривень

Державне підприємство «Луганськвугілля» за результатами тендерів 5 квітня уклало низку угод з ТОВ «ДС-8» та ТОВ «Індекспром» на суму 246,10 млн гривень. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Компанії-переможці, які належать Ігорю та Наталі Єфремовим – членам сім’ї голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова, мають постачати  «пристрої заряднi акумуляторнi та джерела вторинного електроживлення промисловi i побутовi», «обладнання лав для вугледобувної промисловості» та «послуги з капiтального ремонту обладнання лав».

Як повідомлялося, нещодавно компанія «Iндекспром» уклала угоду з «Луганськвугіллям» на суму 248,14 млн гривень. З врахуванням останніх здобутків ці фірми з початку 2011 року отримали вже 997,12 млн грн. У 2005-2010 роках вони виграли на державних тендерах контракти на суму 1,02 млрд грн.

Єфремов раніше очолював Луганську облдержадміністрацію. Він вважає, що крадіжки бюджетних коштів допустимі у розмірі 10%.

«Коли я очолив адміністрацію Луганської області, зібрав колег і сказав: «Якщо будете красти 10%, а 90% буде працювати на державу, я вас зрозумію. Держави, в яких рівень корупції 10%, – найбільш розвинені в світі», – розповідав Єфремов, коментуючи прийняття антикорупційних законів.

Нагадаємо, у березні Єфремов заявив, що ознакою відновлення економіки країни Партія регіонів розцінює той факт, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в Топ-200 найбагатших українців

Зазначимо, що Єфремов ніколи не публікував свою декларацію про доходи.