НОВИНИ

Ердоган заявив про намір відкрити турецьке посольство в Східному Єрусалимі

Раніше повідомлялося, що Туреччина збирається звернутися в Організацію Об'єднаних Націй з ініціативою скасування рішення США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Туреччина хоче відкрити посольство в Східному Єрусалимі згідно з рішенням Організації Ісламського співробітництва про визнання його столицею Палестинської держави. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, повідомляє Hurriyet Daily News.

"Ми вже визнали Східний Єрусалим столицею Палестинської держави, але ми не змогли відкрити наше посольство там, тому що Єрусалим нині перебуває під окупацією. З божою поміччю ми відкриємо тут наше посольство", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, Туреччина збирається звернутися в Організацію Об'єднаних Націй з ініціативою скасування рішення Сполучених Штатів Америки про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Так, президент Туреччини впевнений, що жодна країна світу не має права вважати себе вище міжнародних законів.

Як повідомлялося, терористична організація "Ісламська держава" погрожує США атаками через рішення щодо Єрусалиму.

6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У відповідь на цей крок ісламські країни визнали Східний Єрусалим столицею Палестини.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.