НОВИНИ

В Україну прибув Віфлеємський вогонь миру

Цього року спільно з іншими волонтерами пластуни поширять символ миру по всій передовій лінії конфлікту на сході України.

У неділю, 17 грудня, представники Національної скаутської організації "Пласт" привезли у Київ Вифлеємський вогонь миру. Про це організація повідомила у Facebook.

"Вифлеємський вогонь миру вже у Києві", - йдеться у повідомленні.

Урочиста передача Вифлеємського вогню миру розпочалася в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на Лівому березі. З цього моменту в Україні офіційно розпочнеться скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку до Різдва Христового.

Цього року спільно з іншими волонтерами пластуни поширять символ миру по всій передовій лінії конфлікту на сході України.

Українська делегація отримала Вифлеємський вогонь миру  на щорічній церемонії у головному соборі Відня (Австрія). 

Вифлеємський вогонь миру - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок - донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом - у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Рюнвальд.

Нагадаємо, Верховна рада ухвалила законопроект № 5496 про святкування Різдва двічі - 25 грудня та 7 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.