НОВИНИ

У Дніпрі остаточно вирішили питання щодо перейменування проспекту Калініна

За результатами слухання, 150 з 175 чоловік віддали свій голос за те, щоб проспект носив ім'я Сергія Нігояна.

У Дніпрі проспект Калініна (названий на честь радянського діяча Михайла Калініна) остаточно перейменований на проспект Сергія Нігояна (на честь героя України, учасника Революції Гідності). Відповідне рішення підтвердив очільник міста Борис Філатов.

За інформацією, раніше в місті пройшли громадські слухання щодо перейменування проспекту. У ході слухань, більшість з виступаючих заявили, що ім'я Нігояна необхідно увічнити. Деякі громадяни виступили з думкою, що проспекту необхідно повернути його історичну назву – Чечеловский.

За результатами слухання, 150 з 175 чоловік віддали свій голос за те, щоб проспект носив ім'я Сергія Нігояна.

"Суди, громадські слухання, депутати, крики, зойки, Громадська Рада, дискусії, шум у пресі. У місті не буде проспекту Калініна. А буде проспект Сергія Нігояна", - зазначив Філатов.

Як повідомлялося 30 червня, у Дніпрі апеляційний адміністративний суд скасував рішення міської ради про перейменування проспекту Калініна, радянського діяча, на проспект Сергія Нігояна, одного із героїв Небесної сотні.

Уродженець села Березнуватівка на Дніпропетровщині Сергій Нігоян загинув від вогнепального поранення в Києві в ніч на 22 січня 2014 року під час Революції Гідності. Він був першим із протестувальників, що загинув у столиці України під час Майдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.