НОВИНИ

ВРП звільнила суддю за незаконне позбавлення прав майданівців

Суддя Вишгородського райсуду Людмила Войнаренко звільнена за незаконне позбавлення водійських прав ряду учасників Автомайдану під час Революції гідності.

Вища рада правосуддя звільнила Людмилу Войнаренко з посади судді Вишгородського райсуду Київської області за незаконне позбавлення водійських прав ряду учасників Автомайдану під час Революції гідності. Про це повідомляє прес-служба органу.

Відповідне рішення ВСП прийняв 14 грудня 2017 року, 

Зазначається, що суддя позбавила прав трьох учасників акцій протесту на підставі ст. 122-2 КУпАП (невиконання водієм вимоги правоохоронця про зупинку).

"Встановлено, що суддею Войнаренко ... не були дотримані вимоги про всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин справи та вирішенні його в точній відповідності з законом. Крім того, суддя дійшла висновку про вчинення адміністративного правопорушення без урахування презумпції невинності", - йдеться в повідомленні .

Також наголошується, що Войнаренко визнала зазначених осіб винними і застосувала до них адміністративне стягнення, "не маючи безперечних доказів, що підтверджують їх провину, а винесені рішення в зазначених справах суддею належним чином не мотивовані".

"З огляду на зазначене, Вища рада правосуддя ухвалив звільнити Войнаренко Людмилу Федорівну з посади судді Вишгородського райсуду Київської області", - йдеться в повідомленні.

Раніше Вища рада правосуддя звільнила суддю Шевченківського районного суду Києва Людмилу Козятник за безпідставне переслідування активістів "Автомайдану". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.