НОВИНИ

ЗСУ прийняли на озброєння безпілотник Fly Eye

Даний БПЛА здатен розвивати швидкість до 160 на годину та підніматися на висоту до 4 км.

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про прийняття на озброєння Збройних Сил України багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу Fly Eye (Летюче око). Про це у Facebook повідомили Сухопутні війська ЗС України

«Він став першим безпілотним авіаційним комплексом, який «удостоївся такої честі» за часів незалежності нашої держави. А перед цим Fly Eye ретельно перевіряли на відповідність заявленим характеристикам під час визначальних відомчих випробувань», — йдеться в повідомленні.

Fly Eye має пряме крило з розмахом 3,6 м, до якого кріпиться фюзеляж характерної форми. БПЛА оснащено електричним мотором. У центральному відсіку фюзеляжу розміщено необхідне для здійснення розвідки обладнання.

Довжина апарату становить 1,9 м, злітна вага – 11 кг, тоді як на корисне навантаження припадає 4 кг. Силова установка дає змогу апарату розвивати швидкість до 160 км/год. й підніматися на висоту до 4 км. Тривалість польоту залежно від різних факторів — у межах двох-трьох годин. 

Як повідомлялося, волонтери із Черкас та Києва створили унікальний безпілотник "Маргарита", який не здатні зафіксувати навіть прогресивні системи стеження. У квітні у зоні АТО випробували новий український безпілотник Spectator-M.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.