НОВИНИ

Україна та Узбекистан домовились про відновлення регулярного авіасполучення

Державіаслужба України і Державіанагляд Узбекистану схвалили колишню квоту польотів, яка застосовувалася до припинення авіасполучення в 2015 році.

Державіаслужба України і Державіанагляд Узбекистану 12 грудня домовилися про відновлення прямих регулярних рейсів між Ташкентом і Києвом. Про це повідомляє аvianews.com.

"Під час переговорів сторони схвалили колишню квоту польотів двічі на тиждень для кожної із сторін, яка застосовувалася до припинення авіасполучення в 2015 році", - йдеться в повідомленні.

Документ також передбачає укладення код-шерингового договору про спільну експлуатацію лінії між авіакомпаніями обох країн.

За даними посла України в Узбекистані Юрія Савчука, в зустрічі брали участь представники авіакомпанії МАУ і "Узбецьких авіаліній".

Зазначається, що пряме авіасполучення між Україною і Узбекистаном було припинено в 2015 році після того, як узбецька сторона вимагала скоротити квоту польотів для кожної із сторін з двох до одного рейсу на тиждень, з чим не погодилися МАУ.

Український авіаперевізник назвав квоту в два рейси на тиждень мінімальною прийнятною нормою експлуатації маршруту Київ-Ташкент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.