НОВИНИ

У США показали відео випробувань нової протикорабельної ракети

У LRASM використані технології, які зменшують її залежність від розвідувальних платформ, мережевих з'єднань і GPS-навігації в умовах радіоелектронної боротьби.

Неподалік берегів Каліфорнії (США) американські військові провели випробування перших серйозних зразків перспективної крилатою протикорабельної ракети LRASM (англ. Long Range Anti-Ship Missile - протикорабельна ракета великої дальності). Про це пише Naval Today з посиланням на розробника ракети, компанію Lockheed Martin.

У ході випробувань два боєприпаси були запущені зі стратегічного бомбардувальника B-1B Lancer і вразили кілька морських цілей.

Зазначається, що LRASM призначена для виявлення і знищення конкретних кораблів всередині груп. У ракеті використані технології, які зменшують її залежність від розвідувальних платформ, мережевих з'єднань і GPS-навігації в умовах радіоелектронної боротьби.

Очікується, що Військово-повітряні сили США візьмуть LRASM на озброєння для бомбардувальників B-1B в 2018 році, а в 2019 році ракети будуть включені в арсенал палубних винищувачів F / A-18E / F Super Hornet американських Військово-морських сил.

Нагадаємо, у листопаді американська приватна корпорація "Sierra Nevada" заявила про проведення успішних льотних випробувань свого багаторазового космічного корабля Dream Chaser.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.