НОВИНИ

Голова військового комітету НАТО заявив, що РФ може залишити країни без інтернету

Керівник британського генштабу сер Стюарт Піч наголосив, що Росія здатна пошкодити лінії зв'язку, що проходять по дну морів і океанів.

Керівник генерального штабу Великої Британії, голова військового комітету НАТО сер Стюарт Піч заявив, що Росія становить загрозу для ліній зв'язку та інтернет-кабелів, які проходять під водою. Про це  передає BBC.

"Існує новий ризик для нашого способу життя, який представлений вразливістю кабелів, які проходять по дну моря", - стверджує Піч.

За його словами, Британія і НАТО повинні приділяти першочергову увагу захисту ліній зв'язку, підкреслив Піч. Він сказав, що можливе пошкодження кабелів, які проходять по дну океану, може стати ударом для економіки та життя суспільства.

"У відповідь на загрозу, викликану модернізацією російського військово-морського флоту, як атомних, так і звичайних підводних човнів і кораблів, ми разом з нашими атлантичними союзниками визначили пріоритети місій і завдань по захисту морських ліній зв'язку", - сказав Піч.

Піч також наголосив на важливості таких місій.

"Це звучить як повторний запуск старих місій, насправді, як я збираюся сказати, дуже важливо, щоб ми розуміли, наскільки важлива ця місія для Організації Північноатлантичного договору", - підкреслив маршал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.