НОВИНИ

У США підготували законопроект про допомогу Україні у сфері кібербезпеки

Наголошується, що реалізація законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ.

омітет у закордонних справах Палати представників США розглянув та рекомендував до схвалення проект "Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки". Про це повідомила прес-служба посольства США в Україні.

Згідно з документом, політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

Зокрема, у напрямах встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України.

Також США можуть допомогти зменшити залежність України від російських технологій та "сприяти розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки".

"Реалізація даної законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ, що триває і складовою якої є здійснення кібератак проти нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, у США вирішили надати Україні понад 5 мільйонів доларів на зміцнення здатності запобігати кіберзагрозам

Раніше у рамках першого етапу співпраці з Трастовим фондом Україна-НАТО у сфері кіберзахисту Україна отримала технічне обладнання і програмне забезпечення на суму 1 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.