НОВИНИ

Турчинов заявив, що РФ може почати широкомасштабні бойові дії проти України в будь-який момент

Секретар РНБО також зазначив, що Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Росія може почати широкомасштабні бойові дії проти УКраїни за наказом із Кремля в будь-який момент. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

"Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може почати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля в будь-який момент. Причому рішення Путіна не буде залежати від дій України. Навпаки, набагато більш важливим фактором для початку зовнішньополітичних і військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації в Росії", - сказав Турчинов під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу, в якому взяв участь і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, така загроза зростає і для держав-членів НАТО.

Також секретар РНБО назвав політику РФ, спрямовану на відновлення свого регіонального і частково глобального домінування, "головним фактором, що визначає дестабілізацію ситуації з безпекою на сході Європи і на континенті в цілому".

Як наголошується, в цьому контексті Турчинов акцентував на агресії Росії щодо України, відзначивши, що РФ методично перетворює Крим на потужну військову базу, а за час кровопролитної війни на Донбасі загинули вже більше 10 300 осіб, з них понад 2500 цивільних і понад 200 дітей.

Як повідомлялось, Турчинов також заявляв, що у світі вже давно мали зняти обмеження на надання Україні летального озброєння. За його словами, питання поставок летальної зброї вже перезріло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.