НОВИНИ

НАЗК виявило порушення в електронній декларації міністра культури

Посадовець має подати виправлену декларацію.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра культури Євгена Нищука. Про це йдеться у рішенні про результати повної перевірки декларації міністра.

Зокрема, Нищук не вказав у розділі "Доходи, зокрема подарунки" відомості про дохід у розмірі 292,9 тис. гривень у вигляді подарунка від матері. Міністр пояснив, що мати подарувала йому квартиру, що на момент дарування коштувала 292,9 тис. гривень, і не хотів приховати це, оскільки вказав право власності на квартиру в розділі "Об'єкти нерухомості".

Повідомляється, що Нищук порушив вимоги закону "Про запобігання корупції", але, з огляду на те, що квартиру зазначено в декларації, підстав для притягнення до адміністративної відповідальності немає.

Крім того, у декларації відсутня інформація про 825 гривень стипендії сина Нищука, нарахованої Київським Національним університетом театру, кіно й телебачення ім. Карпенко-Карого.

За результатами перевірки декларації НАЗК вирішило, що Нищук має подати виправлену декларацію.

Раніше повідомлялося, що НАЗК внесло припис голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку щодо посадових осіб КМДА.

Нагадаємо, в листопаді НАЗК внесло 15 приписів про порушення вимог антикорупційного законодавства. Зокрема, приписи були внесені першому віце-прем'єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, міністру юстиції Павла Петренко, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, міністра молоді та спорту Ігорю Жданову, міністру культури Євгену Нищуку, а також головам дев'ятьох інших центральних органів виконавчої влади та чотирьом керівникам органів місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.