НОВИНИ

Зміна статусу Єрусалиму. Бойовики "ІДІЛ" пригрозили США терактами через рішення Трампа

"Ісламська держава" заявила, що проведе терористичні операції у США, проілюструвавши повідомлення фотографіями Таймс-Сквер у Нью-Йорку.

Бойовики "Ісламської держави" ("ІДІЛ") пригрозили Сполученим Штатам Америки (США) терактами у відповідь на рішення Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Про це повідомив один із акаунтів ІДІЛ у соцмережах у четвер, 14 грудня, повідомляє Reuters.

У повідомленні одного зі своїх акантів у Telegram під назвою "Чекайте нас" та "ІДІЛ в Мангеттені" "Ісламська держава" заявила, що проведе терористичні операції у США, проілюструвавши повідомлення фотографіями Таймс-Сквер у Нью-Йорку та, імовірно, пояса смертника і детонатора.

"Ми проведемо більше операцій на вашій землі, до останньої години, ми спалимо вас вогнем війни, яку ви почали в Іраку, Ємені, Лівії, Сирії та Афганістані. Просто чекайте", - ідеться у повідомленні терористів.

"Визнання вашим "собакою Трампом" Єрусалима столицею Ізраїлю змушує нас визнати вибухівку столицею вашої країни", - пригрозили терористи.

Вашингтон викликав широкомасштабні протести в арабському світі своїм рішенням щодо Єрусалима. Спірне місто протягом десятиліть перебуває в основі ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС.

Рада безпеки ООН зібралася на термінове засідання у зв'язку із заявою Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Усі 14 держав-членів дистанціювалися від одностороннього рішення Трампа і піддали його критиці. Однак, з огляду на право вето США, Радбез не стала приймати ні спільної заяви, ні резолюції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.