НОВИНИ

Парламент Британії залишив за собою вирішальний голос щодо фінальної Brexit-угоди

Підтримана поправка передбачає, що підсумкова угода про умови виходу Великої Британії з Європейського союзу має бути ратифікована парламентом.

У Великій Британії депутати по обидві сторони Палати громад підтримали поправку, яка надає парламенту вирішальний голос стосовно остаточної Brexit-угоди. Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що підтримана поправка передбачає, що підсумкова угода про умови виходу Великої Британії з Європейського союзу має бути ратифікована парламентом.

Напередодні більшістю голосів депутати, до яких також приєдналися 11 членів керівної Консервативної партії, проголосували проти позиції уряду Терези Мей.

Також наголошується, що це перша поразка уряду в парламенті з питання стосовно виходу країни з ЄС.

Голосування відбулося за день до того, як прем'єр-міністр Мей має взяти участь у саміті ЄС, на якому обговорюватиметься питання Brexit.

Як повідомлялось, 13 грудня Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу. При цьому прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей домовилася з Європейським союзом засекретити остаточний розмір виплат за вихід країни з ЄС, який може перевищити 40 млрд фунтів стерлінгів, а згодом вона повідомила, що країна заплатить за вихід з Євросоюзу від 40 до 44 млрд. євро. 

Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.