НОВИНИ

Єпископ УПЦ МП очолить першотравневу демонстрацію у Запоріжжі

У Запоріжжі цього року планують масштабно відзначити День міжнародної солідарності трудящих. Першоравневу демонстрацію планує очолити місцевий єпископ.

"У Запоріжжі в першотравневій демонстрації візьмуть участь не менше 15 тисяч трудівників регіону", - повідомляє прес-служба Запорізької обласної держадміністрації.

"Ініціатива голови Запорізької обладміністрації Бориса Петрова про відновлення всенародного святкування Першого травня підтримується трудовими колективами регіону. Організатори святкової демонстрації впевнені, що в традиційнійурочистійході по центральному проспекту Запоріжжя пройдуть не менше 15 тисяч людей", - йдеться в повідомленні, поширеному у вівторок.

За даними Управління у справах преси та інформації обладміністрації, "ініціативу керівника області підтримав єпископ Запорізький і Мелітопольський Лука, який також планує взяти участь у першотравневому параді, очоливши святкову колону разом з керівниками територій".

Андрій Коваленко був призначений керуючим Запорізької і Мелітопольської єпархії 23 грудня 2010 року. Чернецтво з іменем Луки на честь святителя Луки (Войно-Ясинецького) він прийняв у 2003 році у Свято-Успенській Святогорській лаврі.

Нагадаємо, у Запоріжжі проти ночі 1 січня невідомі підірвали пам’ятник Сталіну. На початку березня відповідну кримінальну справу передали до суду. Слідчі звинувачують дев'ятьох осіб: членів і прихильників організації "Тризуб".

А в центрі Луцька активісти національно-демократичних сил днями розгромили намет, в якому комуністи збирали гроші на пам'ятники Йосипу Сталіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.