НОВИНИ

У Києві відбулася презентація першої туристичної карти Чорнобильської зони відчуження

Мапу створив рівненський художник Олексій Огонь.

У Києві презентували туристичну карту Чорнобильської зони відчуження, на якій зображені найбільш популярні серед мандрівників місця. Про це повідомляє "5 канал".

Ідеться насамперед про Чорнобиль, Прип'ять, колесо огляду, меморіал "Зірка "Полин", кладовище кораблів, військове містечко та відселені села. Окрім того, на мапі також зобразили природу Чорнобиля – рудий ліс, озера, а також тварин, що там мешкають, – вовків, лисиць та диких коней Пржевальського.

Читайте також: Американський телеканал зніматиме фільм про Чорнобильську катастрофу

Мапу зони відчуження створив рівненський художник – Олексій Огонь. На це йому знадобилося менше місяця. В продажу карта з'явиться вже найближчим часом. Скільки вона коштуватиме – поки що невідомо.

"Ми презентуємо Чорнобильську зону саме як позитивне місце перемоги, де ліквідатори перемогли аварію, це не місце для чогось поганого. Вона буде, я гадаю, таким цікавим доповненням наших турів, та для всіх, хто цікавиться чорнобильською зоною", – впевнений автор ідеї "Мапа Чорнобиля" Ярослав Ємельяненко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фонд державного майна виставив для надання в оренду частину споруди Чорнобильської АЕС у Прип’яті під фотоелектричну сонячну електростанцію потужністю 100 МВт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.