НОВИНИ

Держкіно оприлюднило повний перелік заборонених фільмів і серіалів в Україні

Список є актуальним станом на 1 грудня 2017 року.

Державне агентство з питань кіно оприлюднило перелік фільмів та серіалів, яким анульовано державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрацію в Україні починаючи з 2014. Відповідний список Держкіно надало Українським новинам.

Зазначається, що перелік є актуальним станом на 1 грудня 2017 року.

Так, за участі актора Яна Цапника були заборонені фільми "Привіт, дурила!", "Тихі вири", "Дві долі", "Під зливою куль", Ні кроку назад", "Формула стихії", "Сорокопятка", "Зачароване кохання" (1-62 сер.), "Роман вихідного дня", "Вагома підстава для вбивства", "Почуй моє серце", "Зимове танго", "Ідеальний шлюб", "Помилки любові", "Братство десанту", "Королева бандитів", "30 побачень" і "Вічний відпустку" (1-3 сез.).

Через участь актора Федора Добронравова заборонили шість сезонів серіалу "Свати", а також фільм "Свати. Життя без гриму". Через Жерара Депардьє два фільми - "Вавилон нашої ери" і "102 далматинця".

Також зазначено, що в список потрапив фільм 2006 року "Квартет для двох" режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який нещодавно зняв військову драму "Кіборги". Причиною заборони стала участь у ньому актора Аристарха Ліванова.

Також були заборонені фільми "Рівняння кохання" і "Соло на саксофоні" (оператор Ігор Клебанов), "Справа про мертві души" (режисер Павло Лунгін), "Будинок з ліліями" (актор Сергій Маховиків, "Тобі справжньому" (актор Дмитро Харатьян), "Тяжіння" (актор Валентин Гафт) і "Ворожіння при свічках" (актор Володимир Гостюхін).

Ще 21 стрічка потрапила до переліку заборонених за підсумками висновків Експертної комісії. Це такі фільми, як: "Незабудки", "Француз", "Кидали", "Кидали" в бігах", "Кидали у грі", "Понаїхали тут!", "Олесь Бузина: життя поза часом", "Бабуся легкої поведінки", "Любов і розлука", "Офіцерські дружини", "Завдання особливої важливості. Операція "Тайфун"", "Ангел на дорогах (Самотня жінка з дитиною)", "Велика прогулянка", "Ванька Грозний", "Новорічна засідка", "Час радості", "32 грудня", "Фродя", "Серце не камінь", "І все-таки я люблю" і "Тариф "Щаслива сім'я"".

Десять картин потрапили в список заборонених через те, що були зняті і вперше показані після 1 січня 2014 року (згідно із законом "про кінематографію"). Це фільми "Смуга відчуження", "Квітка папороті", "Кохання у великому місті-3", "Танкіст", "Круговорот", "Мої і чужі діти", "Велика любов. Пуанти для плюшки", "Моя мама проти", "Дзвінок з минулого" і "Любов не обдуриш".

Нагадаємо, 30 листопада Державне агентство з питань кіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони українського комедійного серіалу "Свати". 

Раніше в листопаді Служба безпеки України заборонила в'їзду в країну терміном на три роки російському актору Фьодору Добронравову, який виконує одну з головних ролей у "Сватах".