НОВИНИ

Канадська збірна оголосила бойкот змаганням з біатлону в РФ

Відповідний лист спортсмени написали на ім'я президента Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерс Бессеберга.

Збірна Канади з біатлону відмовилася їхати на змагання, які проходитимуть у РФ через відмову Міжнародного союзу біатлоністів карати російських спортсменів за порушення антидопінгових правил. Відповідний лист канадські спортсмени написали на ім'я президента Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерс Бессеберга, повідомляє NRK.

Так, Канада стала першою країною, чия збірна з біатлону оголосила бойкот змаганням в Росії.

Зазначимо, у Тюмені на 22-25 березня 2018 року заплановано заключний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону.

Нагадаємо, 5 грудня Міжнародний олімпійський комітет призупинив членство Олімпійського комітету Росії в організації і відсторонив збірну РФ від участі у зимових Іграх-2018, які пройдуть у Пхьончхані (Республіка Корея).

Раніше газета The New York Times опублікувала дані про підготовку маніпуляцій РФ на Олімпіаді в Сочі. Так, за чотири дні до початку Олімпіади голова Московської антидопінгової лаборатрії Грігорій Родчєнков передав міністру спорту РФ Віталію Мутку список атлетів, чиї допінг-проби планувалося підміняти.

Як повідомлялось, комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) визнала винними в порушенні антидопінгових правил чотирьох російських лижників - Алєксєя Пєтухова, Максіма Вилєгжаніна, Євгєнію Шаповалову і Юлію Іванову. Всі вони довічно усунені від участі в Олімпійських іграх. Раніше аналогічне покарання отримали Олександр Легков та Євген Бєлов. Крім того, Міжнародний олімпійський комітет виніс покарання ще трьом російським спротсменкам за порушення антидопінгових правил на Олімпіаді-2014 у Сочі.

Як стало відомо 12 грудня, комісія Міжнародного олімпійського комітету довічно усунула від Олімпійських ігор шістьох спортсменок збірної Росії з хокею.