НОВИНИ

Кабмін затвердив структуру ДБР

Згідно з рішенням, гранична чисельність працівників Бюро - 1500 чоловік, а до складу Центрального апарату Бюро будуть входити 20 управлінь і відділів.

У середу, 13 грудня, Кабінет міністрів України на засіданні затвердив структуру Державного бюро розслідувань (ДБР). 

Згідно з рішенням, бюро складатиметься з Центрального апарату, семи територіальних управлінь, Академії та Науково-дослідного інституту, а гранична чисельність його працівників становитиме 1500 чоловік. 

До складу Центрального апарату Бюро будуть входити 20 управлінь і відділів.Серед них управління: організації досудових розслідувань; внутрішнього контролю; супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань; міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій; правового забезпечення та інші. 

Територіальні управління відповідно до закону України "Про Державне бюро розслідувань" будуть розташовані у Києві, Львові, Миколаєві, Хмельницькому, Мелітополі, Полтаві та Краматорську. Документ прийнятий з можливістю доопрацювання в 3-денний термін з урахуванням пропозицій усіх зацікавлених сторін.

Нагадаємо, 16 листопада конкурсна комісія обрала керівником Держбюро розслідувань Романа Трубу. Згодом Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Труби Директором Державного бюро розслідувань.