НОВИНИ

Уряд затвердив держпрограму відновлення та розбудови миру на сході України

Метою програми є, зокрема, відновлення критичної інфрастуктури та ключових соціальних послуг, економічне відновлення, зміцнення соціальної стійкості та громадська безпека.

У середу, 13 грудня, Кабінет міністрів України затвердив держпрограму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України. 

За пропозицією міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша, постанова "Про затвердження Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України" була прийнята з доопрацюванням у встановлений регламентом термін.

"До нас останнім часом надійшли три пропозиції від Мінінфраструктури, Мінрегіону та Донецької ВЦА, тому я прошу прийняти з доопрацюванням з встановленим регламентом терміном", - сказав на засіданні уряду Черниш.

Метою затвердження програми є стимулювання соціально-економічного розвитку громад через підвищення їх спроможності, а також здійснення на національному та місцевому рівнях комплексних заходів за трьома стратегічними компонентами: відновлення критичної інфрастуктури та ключових соціальних послуг, економічне відновлення, зміцнення соціальної стійкості, розбудова миру та громадська безпека.

"Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади подавати Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб до 1 лютого та 15 серпня року, що настає за звітним періодом, інформацію про стан здійснення заходів програми для її узагальнення і подання до 1 березня та 1 вересня Кабінетові міністрів України та Міністерству економічного розвитку та торгівлі", - йдеться у тексті постанови.

У пояснювальній записці йдеться про те, що проект акта має безпосередній вплив на розвиток адміністративно-територіальних одиниць і потребує погодження з Донецькою, Луганською, Дніпропетровською, Запорізькою та Харківської обласними державними адміністраціями.

Кабінет міністрі України напрацював та передасть свої пропозиції щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам на розгляд Ради національні безпеки та оборони. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду.

Передати свої пропозиції уряд має у середу, 13 грудня. 

Як повідомлялось, Кабінет міністрі України напрацював та передасть свої пропозиції щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам на розгляд Ради національні безпеки та оборони.Передати свої пропозиції уряд має у середу, 13 грудня. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.