НОВИНИ

Bloomberg: У Білому домі назвали РФ і Китай загрозою стабільності і порядку у світі

Вони "ігнорують суверенні права своїх сусідів і верховенство закону".

Росія і Китай прагнуть підірвати існуючий світопорядок і стабільність у світі. Про це заявив радник з національної безпеки президента США Герберт Макмастер, повідомляє Bloomberg.

"Китай і Росія підривають світовий порядок і стабільність. Вони ігнорують суверенні права своїх сусідів і верховенство закону", - заявив Макмастер, виступаючи на форумі, присвяченому британо-американським відносинам.

Крім того, він зазначив, що "Росія вперше ініціювала війну нового покоління", в якій вона використовує "підривну діяльність, дезінформацію і пропаганду з використанням кіберінструментів, працюючих в різних областях, намагаючись посіяти розбрат в наших країнах, зіштовхнути їх одина з одною і створити кризу довіри".

Так, за словами Макмастера, Китай займається "економічною агресією", щоб кинути виклик "глобальному економічному порядку", який допоміг витягнути з бідності сотні мільйонів людей".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп  12 грудня підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.