НОВИНИ

Виконання Угоди про асоціацію. Посол ЄС назвав слабкі сфери України

Мінгареллі вказав, що необхідно домогтися повного залучення парламенту до процесу реформ.

Глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі розповів, у яких сферах Україна найбільше відстає від плану виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а в яких напрямках досягла прогресу. Про це він заявив на презентації звіту "Україна і Угода про асоціацію: моніторинг виконання з 1 грудня 2016 року по 1 листопада 2017 року" у Києві.

"Уже три роки минуло, і в деяких секторах ми запізнюємося. Зокрема, нам необхідно докласти особливих зусиль, щоб наздогнати... митні питання, оподаткування, транспорт, створення робочих місць. До цього моменту ми не змогли виконати всі наші зобов'язання згідно з розкладом", - сказав він.

Крім того, посол відзначив прогрес у сфері екології, енергетики, санітарних і фітосанітарних вимог, а також у сфері захисту прав споживачів. Мінгареллі вказав, що необхідно домогтися повного залучення парламенту до процесу реформ.

"Усім відомо, що є велика кількість законопроектів, які з низки причин не приймаються швидко і блокуються в Раді", - констатував дипломат.

Раніше Мінгареллі заявив, що для ефективного впровадження Угоди про асоціацію з Європейським союзом Україна має виконати чотири основні умови, в тому числі, забезпечити потужну координацію між урядом та парламентом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.