НОВИНИ

Суд остаточно повернув у держвласніть "Укртелеком"

Апеляційний суд підтвердив незаконність приватизації компанії.

Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі продажу ПАТ "Укртелеком". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров.

Згідно з рішенням суду, договір купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ "Укртелеком", укладений між фондом та ТОВ "ЕСУ" (належить українському бізнесменові Рінату Ахметову) розірваний.

Суд також зобов'язав ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" списати з рахунку ТОВ "ЕСУ" пакет акцій "Укртелекому" на рахунок держави.

При цьому за невиконання інвестиційних зобов'язань з ТОВ "ЕСУ" на користь державного бюджету України буде стягнута пеня у розмірі 81,9 млн доларів, а також 243,2 тис. гривень судового збору на користь ФДМ.

Нагадаємо, що у жовтні Господарський суд міста Києва ухвалив рішення щодо повернення державі компанії Ахметова "Укртелеком".

Як повідомлялось, 21 липня суд зобов'язав власника "Укртелекому" компанію "ЕСУ" повернути Державному експортно-імпортному банку 2,8 млрд гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.