НОВИНИ

Нацрада дозволила чотирьом радіостанціям не виконувати квоти про 60% ефіру українською мовою

Закон передбачає, що радіостанція може не збільшувати квоту, якщо дає в ефірі не менше 60% пісень мовами Європейського Союзу.
Чотири українські радіостанції «Мелодія», "Люкс ФМ", "KISS FM" і "Хіт FM" внесли зміни до програмної концепції, що передбачають збереження для них квоти українською мовою на рівні 25% за умови ротації 60% пісень мовами ЄС. Про це  повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на прес-конференції у вівторок, 12 грудня.

«Закон передбачає, що радіостанція може не збільшувати квоту, якщо дає в ефірі не менше 60% пісень мовами Європейського Союзу. Для таких радіостанцій квота зберігається на рівні 25%. До Нацради звернулися чотири таких радіостанції («Мелодія», «Люкс ФМ», KISS FM і «Хіт FM») і переоформили свої ліцензії. Таким чином вони підтвердили свою нішевість, а ця норма - якраз для нішевих радіостанцій», - зазначив Костинський.

Нагадаємо, 8 листопада набула чинності норма закону, що зобов'язує радіостанції транслювати в ефірі не менше 30% україномовних пісень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.