НОВИНИ

Справа Саакашвілі. Аваков пояснив, чому до будівлі суду стягнули багато правоохоронців

За словами міністра, завдання правоохоронних органів – охороняти порядок і тримати при цьому баланс.

Правоохоронці намагаються тримати баланс при охороні масових заходів, зокрема і під час суду над екс-президентом Грузії Міхаілом Саакашвілі. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у вівторок, 12 грудня, повідомляє прес-служба МВС.

«Завдання правоохоронних органів – охороняти порядок. Саме тому правоохоронців вчора було багато під будівлею суду. І всі ми бачимо результат – ніхто не постраждав. Не дивлячись на всі пертурбації та високе бажання спекулювати на безладах, ми намагаємось тримати баланс», – сказав міністр.

Аваков додав, що правоохоронці готові оперативно реагувати на будь-які виклики.

У МВС також нагадали, що зараз під час масових акцій працює поліція діалогу. Це новий поліцейський відділ превентивної комунікації, який намагається запобігати конфліктним ситуаціям.

Працівники «діалогової поліції» налагоджують взаємодію і підтримують контакт з організаторами масових заходів від початку до їх завершення.

Зокрема, під час масштабних пікетів вони роз'яснюють громадянам правові наслідки їхніх вчинків при порушенні закону, попереджають про наміри та обов'язки поліцейських у разі загострення ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.