НОВИНИ

Справа Саакашвілі. Луценко заявив про тиск

Генпрокурор каже, що на нього чиниться колосальний тиск, аби він "закрив очі на те, що дозволяє собі апатрид Саакашвілі".

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про тиск у зв’язку зі справою проти лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Про це, посилаючись на слова генпрокурора, повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган у Facebook.

"Думаю, що зараз справу розвалюють виключно політизацією цієї справи. На мене останній тиждень чиниться колосальний тиск, аби я закрив очі на те, що дозволяє собі апатрид Саакашвілі", – зазначив він.

На думку Луценка, "держава, яка не вміє захищати себе від планів ФСБ та банди Януковича, приречена на розвал".

"Я буду захищати свою державу, навіть якщо йдеться про Саакашвілі, з яким мене пов’язують багато років досить теплих відносин. Він перейшов червону межу. Не має права ніхто з тих, хто любить Україну, брати кошти Януковича задля повалення влади", – наголосив він.

"Я впевнений, що доказова база у нас наявна. Якби було не так, Саакашвілі не тікав би панічно постійно з-під допитів, а навпаки спокійно ходив би на них", – підкреслив генпрокурор.

Раныше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що до розслідування кримінального провадження щодо екс-президента Грузії та лідера "Руху нових сил" Міхаіла Саакашвілі ГПУ готова залучити експертів Федерального бюро розслідувань США (ФБР) і поліції Великобританії (Скотленд-Ярд).

Нагадаємо, 11 грудня Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу екс-президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхаілу Саакашвілі і відпустив його пряму у залі суду.