НОВИНИ

В ОБСЄ викрили фейк бойовиків про обстріл Донецької фільтрувальної станції — СЦКК

Терористи заявили, що українські військові нібито застосували фосфорні боєприпаси.

Звіт спостерігачів ОБСЄ спростував заяви бойовиків про те, що українські бійці нібито обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію фосфорними боєприпасами. Про це повідомляє українська сторона Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

«Українська сторона СЦКК наголошує: незважаючи на агонічні спроби кремлівських маріонеток перекласти відповідальність за обстріли Донецької фільтрувальної станції на ЗС України, факти зафіксовані та оприлюднені на офіційному сайті СММ ОБСЄ вкотре спростовують “фейки” російської пропаганди», - йдеться у повідомленні.

«Ватажки ОРДО у черговий раз безпідставно та безглуздо звинуватили ЗС України у обстрілі 8 грудня 2017 року о 15.30 території Донецької фільтрувальної станції фосфорними боєприпасами. Проте факти, зафіксовані камерою СММ ОБСЄ на Донецькій фільтрувальній станції та відображені у звіті Місії від 9 грудня 2017 року, не тільки не підтверджують використання фосфорних боєприпасів але й вказують на підвищену вогневу активність зі сходу на захід (з позицій ОРДО)», - наголосили в СЦКК.

«У другій половині дня 8 грудня та сама камера зафіксувала 12 вибухів невизначеного походження і 37 снарядів зі сходу на захід — усе за 0,5–1,5 км на південь», – йдеться у звіті СММ ОБСЄ станом на 8 грудня 2017 року.

Нагадаємо, 6 грудня прес-центр штабу АТО повідомив, що поблизу Новоселівки Донецької області російсько-окупайційні війська застосували фосфорну міну, яку випустили у бік сил АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.