НОВИНИ

Клімкін пояснив, чому не слід очікувати реакції Заходу на затримання Саакашвілі

Міністр наголосив, що все має відбуватися в рамках правового поля.

На Заході переконані, що затримання лідера партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі є внутрішньою справою України. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Це українська справа: робіть свою справу, але робіть її в рамках правового поля. Усе дуже просто. А якоїсь формальної реакції, незвичайної, ви не почуєте, оскільки вони (Європа - ред.) розуміють, як це має робитися. І завжди, коли ми говоримо, що в нас європейське суспільство, європейська країна - це верховенство права. Робіть це відповідно до правових зразків. Усе дуже просто", - сказав Клімкін, коментуючи ситуацію навколо Саакашвілі.

Читайте також: У МЗС Грузії заявили, що не контактуть з Україною щодо Саакашвілі

Нагадаємо, ввечері 8 грудня стало відомо про затримання Саакашвілі. Екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що політика затримали й везуть в управління СБУ.

Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Саакашвілі затримали згідно постанови про розшук. Наразі він перебуває в СІЗО. Також прокурори розпочали підготовку матеріалів до суду у справі екс-президента Грузії.