НОВИНИ

НАЗК вирішило закрити доступ НАБУ до реєстру е-декларацій

Рішення прийняте на період з’ясування обставин, що вказують на зміну статусу щорічної декларації за 2016 рік в ІТС Реєстр одного із суб’єктів декларування.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вирішило призупинити доступ уповноваженим особам Національного антикорупційного бюро (НАБУ) до електронних декларацій. Рішення було обговорено та прийнято під час засідання Національного агентства та підтримано всіма членами НАЗК. передає прес-служба агенства.

"Рішення прийняте на період з’ясування обставин, що вказують на зміну статусу щорічної декларації за 2016 рік в ІТС Реєстр одного із суб’єктів декларування. Національне агентство зафіксувало, що була зроблена та підтверджена власним електронним цифровим підписом уповноваженої особи НАБУ зміна е-декларації", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що Національне агентство звернеться з відповідними листами до правоохоронних органів.

"Відповідно до положень Меморандуму про співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством та НАБУ, останнє отримало віддалений прямий доступ до ІТС Реєстр 10 травня 2017 року з використанням захищеного каналу зв’язку, побудованого на базі захищеної мережі конфіденційного зв’язку, яка має атестат КЗСІ. З цього часу уповноважені особи Національного бюро переглянули 3587 документів з конфіденційною інформацією. Також положеннями цього Меморандуму виключається будь-яке втручання в зміст документів", - підсумували у НАЗК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.