НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

У Європарламенті закликали Україну прискорити створення антикорупційного суду — звернення

Крім того, депутати висловили підтримку роботі НАБУ та його керівника Артема Ситника.

Представники групи «Друзі європейської України» в Європарламенті закликали українську владу до справжнього протистояння корупції. Про це йдеться в зверненні європейських депутатів.

У спільній заяві членів Європарламенту, яка поширена 7 грудня і підписана зокрема Ребеккою Гармс та Петрасом Ауштревічіусом, вітається заява президента України Петра Порошенка та його заклик до рішучої боротьби з корупцією. Крім того, висловлюється повна підтримка роботи НАБУ та його керівника Артема Ситника.

Разом з тим, члени групи «Друзі європейської України» в парламенті ЄС наголосили на необхідності прискорення створення антикорупційного суду, але з переглядом поточного законопроекту.

Як повідомляється, ЄС очікує побачити «консолідовану та спільну роботу всіх державних інституцій щодо справжнього протистояння корупції», що є на думку євродепутатів є найважливішим елементом порядку денного в процесі асоціації України та ЄС.

Читайте також: Венеційська комісія оприлюднила висновок щодо створення в Україні Антикорупційного суду

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.