НОВИНИ

Пенсійний фонд назвав, скільки становить середній розмір пенсій в Україні

Розмір середньої пенсійної виплати збільшившись в порівнянні з січнем цього року на 41,1%.

В Україні середній розмір пенсії у листопаді склав 2447 грн, збільшившись в порівнянні з січнем цього року на 41,1%. Про це повідомила прес-служба Пенсійного фонду України.

При цьому загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати склала 252,7 млрд. грн. (без урахування проведеної у грудні 2016 року виплати пенсій січня 2017 року в сумі 10,4 млрд. грн.), що на 32,4 млрд. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. 

За даними Пенсійного фонду, за січень-листопад поточного року вдалось забезпечити виплату пенсій та грошової допомоги в повному обсязі по всіх регіонах України (за винятком Автономної Республіки Крим та непідконтрольних територій Донбасу).

На початку листопада віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що наступний етап підвищення пенсій для інвалідів очікується з 1 грудня.

Нагадаємо, що 11 жовтня в Україні набув чинності закон про пенсійну реформу, згідно з яким, мінімальний розмір пенсії встановлено на рівні 1452 грн, що на 140 грн більше, ніж було до прийняття закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.