НОВИНИ

ЄС внесе до чорного списку "податкових гаваней" близько 11 країн - ЗМІ

Даний перелік комісія Євросоюзу затвердить у вівторок у Брюсселі.

До одинадцяти країн можуть увійти до чорного списку "податкових гаваней" Європейського Союзу за невиконання податкових стандартів. Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

Зазначається, що даний список комісія ЄС затвердить у вівторок, 5 грудня, у Брюсселі.

Зокрема, до санкцій можуть бути притягнуті Південна Корея, Панама, Туніс, ОАЕ, Барбадос, Кабо-Верде, Гренада, Макао, Маршалові острови, Палау і Сент-Люсія.

"Уряд ЄС офіційно заявив журналістам минулого тижня в Брюсселі, що той факт, що остаточний чорний список набагато менший, ніж попередні проекти, є доказом того, що тиск Євросоюзу приносить результати, змушуючи країни здійснювати прозорість податків", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що контрзаходи можуть включати в себе замороження деяких фондів країн-порушників.

Крім того, держави, які взяли на себе зобов'язання щодо прозорості податкової інспекції, підлягатимуть моніторингу протягом майбутнього року.

Нагадаємо, 2 грудня Європейський союз зняв обмеження щодо російського ракетного палива гідразин, яке РФ і ЄС використовують для спільного проекту ExoMars. Відтепер заборона не застосовується для надання технічної та фінансової допомоги, пов'язаної з продажем, постачанням, передачею або експортом та імпортом, придбанням або транспортуванням гідразину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.