НОВИНИ

Біля будинку Саакашвілі активісти заблокували автомобілі СБУ

Люди зімкнулись щільним кільцем і скандують: "Ганьба" "Хлопці, що ви робите? Ще рани не загоїлись!".

Біля автобусів силовиків зібралися активісти, які заблокували виїзди з двору будинку, де живе лідер партії “Рух нових сил” Міхеіл Саакашвілі. Про це йдеться з відеотрансляції прихильників Саакашвілі з місця подій.

Навколо автомобілів СБУ люди зімкнулись щільним кільцем і скандують:  "Ганьба" "Хлопці, що ви робите? Ще рани не загоїлись!".

Правоохоронці намагались відсторонити  людей, які насувались на них, чоловік похилого віку впав віт поштовху чийогось, почалась штовханина.

За кілька секунд віідеотрансляція обірвалася, в коментарях люди написали, що блокується зв'язок.

Також в коментарях закликають блокувати всі виїзди з провулків довкола будинку Саакашвілі та проколювати колеса автомобілям правоохоронців.

Нагадаємо, уранці 5 грудня правоохоронці прийшли з обшуками у київську квартиру екс-очільника Одеської області і лідера Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі. Він заявив, що його хочуть затримати і пригрозив зістрибнути з даху будинку. Силовикам вдалося відтягнути його від краю даху. Згодом, депутат Верховної ради Юрій Дерев'янко повідомив про затримання лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

Пізніше біля будинку лідера партії Саакашвілі сталися сутички між правоохоронцями та прихильниками політика.

Крім того, на зібранні під будинком екс-президента Грузії чоловік, який назвався Іваном Українцем, погрожував вчинити акт самоспалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.