НОВИНИ

У столиці Ємену внаслідок бойових дій загинули десятки мирних жителів

В результаті активних бойових дій в єменському місті Сані сотні людей таокж отримали поранення.

У столиці Ємену Сані внаслідок активних бойових дій загинули десятки мирних жителів, ще сотні  отримали поранення. Про це повідомляє Центр новин ООН з посиланням на заяву Гуманітарного координатора ООН в Ємені Джеймі МакГолдріка. 

"Десятки мирних жителів загинули і сотні отримали поранення в результаті активних бойових дій в єменському місті Сані. Міські вулиці перетворилися на поле бою, а люди опинилися замкнутими у своїх будинках без води, продовольства і палива", - йдеться в повідомленні.

При цьому МакГолдрік закликав усі сторони конфлікту в Ємені оголосити гуманітарну паузу у вівторок, 5 грудня, з 10 ранку до 4 дня, щоб місцеві жителі могли залишити свої будинки.

Наразі, за його словами, навіть машини швидкої допомоги не можуть дістатися до тих, кому необхідна медична допомога.

В Управлінні ООН з прав людини також оголосили, що проблемами порушень в Ємені займатиметься спеціально створена група впливових експертів. 

"Смерть, руйнування і відчай - у таких умовах народ Ємену живе вже три роки. Дуже важливо притягнути до відповідальності тих, хто винен у цих порушеннях і зловживаннях", – заявив Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн.

До відповідної групи увійшли три експерти: Камел Джендубі з Тунісу, Чарльз Герравей з Великої Британії і Мелісса Парке з Австралії.

Як повідомлялось, 4 грудня у Ємені невідомі вбили колишнього президента країни Алі Абдалла Салеха

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.