НОВИНИ

Загинув російський руфер, якого звинувачували у фарбуванні зірки на висотці в Москві

Погрєбов загинув, здійснюючи стрибок в Баксанській ущелині.

У російському регіоні Кабардино-Балкарія в суботу, 1 грудня, загинув російський бейсджампер Алєксандр Погрєбов, якого звинувачували в розфарбовуванні радянської зірки в Москві в кольори українського прапора. Про це повідомили в групі DvizhuhaClub, в якій Погрєбов працював інструктором.

"При стрибку в Баксанській ущелині загинув Саша Погрєбов. Подробиці і інформація про похорон буде пізніше", - йдеться у повідомленні.

Погрєбов – один із чотирьох підозрюваних у справі про фарбування зірки на сталінській висотці та встановленні прапора України.

Як повідомлялося, відповідальність за розмальовування зірки в Москві взяв на себе український руфер Мустанг та підтвердив це фото- і відеоматеріалами.

Нагадаємо, 20 серпня 2014 року в Москві підняли український прапор та частково перефарбували у жовто-блакитні кольори зірку на шпилі сталінської висотки на Котєльнічєской набєрєжной. У поліції Москви відкрили кримінальну справу за фактом "осквернення висотної будівлі" і затримали спочатку чотирьох активістів. Серед них - Погрєбов Алєксандр 1981 року народження, Широкожухов Алєксєй 1988 року народження, Євгєнія Короткова 1988 року народження і Лєпєшкіна Анна 1989 року народження. Справу перекваліфікували з "вандалізму" на "хуліганство". Мовляв, стаття за хуліганство передбачає до семи років позбавлення волі, а за вандалізм - тільки до трьох. Мустанг, який взяв всю відповідальність на себе, заявив, що росіяни до акції відношення не мають.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.