НОВИНИ

Порошенко нагородив тренерів дефлімпійської збірної України

Президент також підписав Укази про відзначення високими державними нагородами з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Президент України Петро Порошенко підписав Укази про відзначення високими державними нагородами з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та нагородив тренерів національної дефлімпійської збірної України. Про це повідомила прес-служба голови держави.

"З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю (який відзначаєтсья 3 грудня - ред.) та за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, Президент відзначив активістів громадянського суспільства, які досягли значних успіхів у різноманітних сферах суспільного життя, зокрема у сфері захисту прав людей з інвалідністю, мистецтві, творчості, соціально-трудовій реабілітації, професійній орієнтації", – йдеться  у повідомленні.

При цьому президент відзначив професійну роботу спеціалістів, які займаються фізкультурно-спортивною реабілітацією людей з порушенням слуху та підготовкою нечуючих спортсменів. 

Нагадаємо, що у березні Кабінет міністрів України призначив урядові стипендії 100 видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту. 25 стипендій призначено для видатних спортсменів, тренерів та діячів спорту інвалідів за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту інвалідів та паралімпійського руху, 75 стипендій для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту за великі досягнення у сфері розвитку спортивної галузі. Загальна сума на реалізацію проекту акта становить 960,0 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.