НОВИНИ

У Німеччині вирішили збільшити виплати біженцям за добровільне повернення на батьківщину

Мігрантам, які не отримали притулок в Німеччині, можуть надати додаткові гроші на облаштування житла, якщо до 28 лютого 2018 року погодяться повернутися додому.

Уряд Німеччини вирішив виплачувати додаткову премію біженцям, які добровільно повернуться з ФРН на батьківщину. Про це повідомив 3 грудня в інтерв’ю виданню Bild am Sonntag міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр.

За даними німецького міністерства, мігранти, які до 28 лютого візьмуть участь в програмі повернення, зможуть отримати додаткову "підтримку для реінтеграції" на суму до трьох тисяч євро, 

Наразі вони вже отримують за відмову від подальшого розгляду своєї заявки на притулок справи в ФРН по 1200 євро на особу, старшу 12 років, і по 600 євро на дитину.

"Якщо до кінця лютого ви зголоситеся на добровільне повернення, то зможете отримати, крім стартової допомоги, ще й фінансову допомогу на житло у країні походження на перші 12 місяців", – наголосив де Мезьєр.

Зокрема, ці гроші можуть бути надані на оплату оренди, будівництво або ремонт житла, обладнання для кухні або ванної кімнати. Одна особа може отримати суму до однієї тисячі євро, родина - до трьох тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.