НОВИНИ

Депутат Європарламенту закликала до бойкоту ЧС-2018 у Росії

За словами Ребекки Гармс, Росія - не та країна, в якій варто проводити подібний турнір.

Депутат Європарламенту Ребекка Гармс закликала політиків і глядачів бойкотувати чемпіонат світу з футболу, який 2018 року має пройти в Росії. Про це вона заявила в інтерв'ю Neue Osnabrücker Zeitung.

"Політики і відвідувачі повинні триматися подалі від Чемпіонату світу 2018 року", – заявила Гармс.

За її словами, "Росія - не та країна, де варто проводити подібні змагання".

Також Гармс назвала зразковим приклад колишнього президента Німеччини Йоахіма Гаука, який відмовився відвідати зимові Олімпійські ігри в Сочі в 2014 році.

"Його прикладу варто слідувати наступного року під час чемпіонату світу з футболу", – наголосила Гармс.

При цьому вона зауважила, що завдяки чемпіонату російському президенту Владіміру Путіну дістанеться занадто багато уваги, а це - неправильно.

"Він купається в променях слави в присутності іноземних гостей, продовжуючи проводити свою антидемократичну політику, яку не може схвалити жоден демократ", - додала Гармс.

Гармс також розкритикувала Міжнародну федерацію футбольних асоціацій (ФІФА), яка проігнорувала звинувачення Росії в корупції і допінгу.

Нагадаємо, що німецькі політики ще у березні відновили дискусії про можливий бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії 2018 року після масових затримань учасників антикорупційних протестів в Москві із застосуванням насильства поліцією.