НОВИНИ

Самогубство генерала в Гаазі. У прокуратурі Нідерландів назвали причину смерті

Експерти провели процедуру розтину тіла Пральяка та токсикологічне дослідження крові.

Прокуратура Нідерландів повідомила, що хорватський генерал Слободан Пральяк, який вчинив самогубство під час засідання воєнного трибуналу в Гаазі, випив отруйну речовину з вмістом ціаністого калію. Про це пише Reuters.

Так, експерти провели процедуру розтину тіла Праляка та токсикологічне дослідження крові.

"Попередні результати токсикологічного дослідження свідчать, що в крові пана Праляка містився ціаністий калій", — йдеться в заяві прокуратури.

За інформацією, отруйна речовина призвела до серцевої недостатності, яка, скоріш з все, і стала причиною смерті.

Наголошується, що при розтині були присутні також два хорватських експерта.

Нагадаємо, 29 листопада хорватський генерал Слободан Пральяк, який випив отруту після оголошення вердикту апеляційної інстанції на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії, помер.

Згодом у Нідерландах заявили, що розпочали розслідування щодо самогубства хорватського генерала Пральяка. Нідерландський прокурор Мерелін Фікеншер розповіла, що у контейнері, з якого Пральяк випив отруту, були смертельні хімікати.

Як повідомили ЗМІ, Пральяк планував самогубство щонайменше за два роки до втілення свого наміру. За інформацією, у будинку родини генерала протягом двох років зберігався закритий конверт з інструкцією щодо його поховання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.