НОВИНИ

У Європі втомилися від зусиль щодо протидії агресії РФ – Климпуш-Цинцадзе

За словами віце-прем'єр-міністра, деякі політичні партії в ЄС активно роздмухують питання фінансових втрат, які вони мають через продовження санкцій проти Росії.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що у Європі втомилися від зусиль щодо припинення російської агресії.

"Я переконана, що втома є, насамперед, від певної такої немочі через ті зусилля, які протягом цих років робив Європейський Союз, зокрема, щодо протидії російській агресії проти України, ну, на їхню думку. Це ми знаємо, що ми маємо менше втрат, ми пам'ятаємо Дебальцеве, як це було страшно, в яких кількостях гинули наші хлопці, і якщо нам вдається хоча б одне людське життя зберегти, то ми від того щасливі", – розповіла вона в  інтерв'ю "5 каналу".

За її словами,"втомлюватися потрібно було би від Росії".

"А для європейців дедалі більше в деяких країнах, деякі окремі політичні сили активно роздмухують питання тих фінансових втрат, які вони мають в зв'язку з тим, що продовжуються санкції, але вони нічого не дають. Як на мене, то є така певна, знаєте, маніпуляція, тому що втомлюватися потрібно було би від Росії", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Як повідомлялось, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд повідомив, що в організації розглядають питання про скасування санкцій проти Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.