НОВИНИ

Суд обрав розмір застави для бізнесмена, який намагався дати хабар працівникові НАБУ

Альперін пропонував $800 тис. за припинення розслідування кримінального провадження щодо арешту коштів його підприємств.

У Києві Печерський районний суд арештував на два місяці бізнесмена Вадима Альперіна, якого підозрюють спробі дати хабар працівникові НАБУ. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

"В.Альперіна Печерським райсудом заарештовано на 60 діб із альтернативою внесення застави в 21 млн грн", – розповіла вона.

Як повідомлялося, 24 листопада детективи Національного антикорупційного бюро України разом з Генпрокуратурою викрили особу, яка пропонувала працівнику антикорупційного відомства хабар в розмірі 800 тисяч доларів США за припинення розслідування кримінального провадження щодо арешту на близько 450 мільйонів гривень коштів його підприємств.

Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що хабар у 800 тисяч доларів детективам НАБУ за зняття арешту на рахунки підконтрольних йому підприємств пропонував відомий одеський бізнесмен Вадим Альперін.