НОВИНИ

У Києві склали присягу американські добровольці

Урочиста церемонія пройшла в Українському домі.

У Києві директор Корпусу миру Сполучених Штатів  Шіла Кроулі привела до присяги 72 нових добровольців Корпусу миру США.

Зазначається, що урочиста церемонія пройшла в Українському домі.

Наголошується, що складання присяги відбулося за участі США в Україні Марі Йованович та міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

"Кожна група волонтерів особлива, і зараз можу сказати, що ваша група є початком нового розділу в діяльності Корпусу миру. Програма продовжує розширювати свою роботу в східних областях України, де зараз найбільше необхідна допомога, і серед вас є волонтери, які першими відновлять роботу Корпусу миру в Дніпропетровській області", - сказала Кроулі.

У свою чергу, добровольці відтепер офіційно починають дворічне волонтерське служіння в Україні.

Корпус миру в Україні біло засновано у травні 1992 року. Угоду підписали  Президент України Леонід Кравчук і Президент США Джордж Буш-старший. За 25 років в українських громадах працювали 3177 добровольців Корпусу миру.

Нагадаємо, 29 листопада у Державному департаменті США  заявили, що аналізують ситуації в Україні й не виключає, що президент країни Дональд Трамп прийме рішення щодо поставки українській стороні летальної зброї.

Як повідомлялося, у США виділили 115 мільйонів доларів допомоги Україні для збільшення її здібності захищати свою територіальну цілісність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.