НОВИНИ

Бойовики навмисно затягують відновлення електропостачання на Луганщині – СЦКК

Керівництво "ЛНР" перешкоджає в організації відновлювальних робіт повітряної лінії електропостачання в районі населеного пункту Катеринівка.

Українська сторона СЦКК повідомила, що керівництво "ЛНР" навмисно затягує відновлення електропостачання на Луганщині. Про це передає прес-центр штабу АТО.

"На адресу СЦКК поступила заявка від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» щодо сприяння в організації ремонтно-відновлювальних робіт повітряної лінії електропостачання 6 кіловольт в районі населеного пункту Катеринівка (Луганської області)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мешкнаці Катеринівки вже 9 діб знаходиться без електропостачання. Враховуючи погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання місцевого населення погіршуються.

"Українська сторона СЦКК в найкоротші строки забезпечила отримання гарантій безпеки від підрозділів Збройних Сил України по наданій заявці в той час, як з боку ОРЛО таких гарантій немає. Керівництво ОРЛО протягом тривалого часу показує свою незацікавленість та створює перешкоди щодо відновлення цивільної інфраструктури Донбасу", – зауважили в СЦКК.

Раніше українська сторона СЦКК заявила, що подальша ескалація напруженості на території ОРЛО може призвести до значного погіршення гуманітарної ситуації, ізоляції та збільшення потоку цивільного населення на територію, підконтрольну уряду України.