НОВИНИ

Росія вирішила розмістити у Криму додаткову зенітну систему С-400

Система здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км балістичні цілі.

У Південному військовому окрузі РФ повідомили про плани розгорнути систему протиповітряної оборони (ППО) С-400 "Тріумф" в окупованому Криму. Про це повідомила прес-служба округу.

Згідно з повідомленням, що система ППО С-400 надійшла на озброєння гвардійського зенітного ракетного Севастопольсько-Феодосійського полку в 2016 році.

"ЗРС дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" призначена для високоефективного ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії", – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що система здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

За інформацією, на окупованому півострові  чергує зенітний ракетний полк, оснащений системою С-400.

Нагадаємо, у серпні в окупваному Криму Росія розмістила кораблі Чорноморського флоту, які  обладнані ракетами "Калібр", радіус ураження яких приблизно 2500 км, що створює потенційну небезпеку для Європи.