НОВИНИ

У Конгресі США пропагандистів каналу Russia Today залишили без акредитації

Керуючий комітет Конгресу пояснив відповідне рішення тим, що "агенти або представники урядів іноземних держав не мають права на акредитацію".

В управлінні прес-центрів конгресу США попросили працівників російського пропагандистського телеканалу Russia Today повернути в конгрес і сенат картки акредитації. Про це повідомляє російська служба ВВС.

Відповідне рішення про відкликання акредитації RT було прийнято 21 листопада після проведення таємного голосування комітету. Воно негайно вступило в силу.

При цьому керуючий комітет Конгресу пояснив таке рішення тим, що, згідно з внутрішніми правилами комітету, "агенти або представники урядів іноземних держав не мають права на акредитацію".

Своєю чергою посол Росії в США назвав це рішення "черговим недружнім кроком американської сторони".

Раніше телеканал RT America, американський підрозділ Russia Today, підтвердив, що виконав вимоги Міністерства юстиції США та зареєструвався в якості іноземного агента.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США впродовж останнього місяця вимагало від телеканалу RT America, контент якого здебільшого спрямований на поширення російської пропагандистської позиції за кордоном, зареєструватися в якості іноземного агента. Це не припиняє трансляції телеканалу, однак вимагає позначати його контент як матеріали іноземного агента. Попри зусилля юристів RT скасувати рішення Мінюсту, дедлайн реєстрації був визначений 13 листопада.

У відповідь російська сторона пригрозила "негайною симетричною реакцією" для американських ЗМІ, які працюють на території їхньої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.