НОВИНИ

Нараду Януковича у Львові охороняють міліціонери з собаками

Палац залізничників у Львові, де відбудеться нарада за участю президента Віктора Януковича, оточили озброєні міліціонери із собаками, заблокувавши усі підходи до будівлі. Про це повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина», посилаючись на голову організації в Львівській області Романа Ілика.

«Для унеможливлення спілкування Януковича із громадськістю, залучено правоохоронців із усієї Західної України. Не те що автобуси, а й навіть легкові автомобілі заблоковані при в’їзді до Львова, зокрема, з боку Городоцької. Правоохоронці створюють перешкоди не лише для транспортних засобів, а й для вільного пересування людей. А Палац залізничників, де проходитиме нарада за участю Президента, перетворився на гетто: озброєні міліціонери із собаками, заблокували усі підходи до будівлі. По всьому маршруту пересування Януковича – а це майже ціле місто, кожних 15 метрів стоять правоохоронці», – повідомив Ілик.

За його словами, вперше львів’ян навіть не попередили про графік перекриття вулиць на шляху президентського кортежу. Засекречено також і програму візиту.

«Все це робиться для того, щоб захистити Януковича від будь-якого експромту, живого контакту з людьми. Очевидно, президент добре знає, на яку реакцію він може розраховувати від простих людей, якщо так боїться подивитись їм в очі. Це друга серія шоу «Розмова з країною». Ті ж продумані питання, ті ж продумані відповіді, затвердженні учасники та імітація «он-лайн» спілкування», - стверджує він.

Обласна організація подарує Януковичу рецепт від народу: як поповнити державний бюджет.

«Він доступний, і навіть з картинками для особливо обдарованих», – додає Ілик.

Нагадаємо, Янукович 11 квітня перебуває з офіційним візитом у Львові. Він оглянув перебіг виконання робіт на львівському стадіоні та візьме участь у розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ щодо розвитку спортивної та туристичної інфраструктури в контексті реалізації Національного проекту «Олімпійська надія – 2022».

Під час візиту до нього звернувся мер міста, який попросив надати для Львова кошти у розмірі 1 млрд 300 млн грн., потрібні на ремонти доріг.

Під час акції протесту представників націоналістичних сил сталася сутичка між правоохоронцями та активістами громадських організацій.