НОВИНИ

Янукович порахував, що на Львівщині розікрали гроші з будівництва 320 об’єктів

На Львівщині розікрали кошти, які були виділені з державного бюджету на будівництво близько 320 об’єктів. Про це заявив президент України Віктор Янукович під час офіційного візиту в регіон 11 квітня. Про це повідомив власкор Тижня.

«Не буду називати суми, яку у мене сьогодні просили, але хочу запитати, чому близько 300 об’єктів, на які були виділені гроші, досі недобудовані? Куди ділися гроші і скільки ви можете повернути з тих грошей, які вкрали? І це стосується не тільки Львівської області...» - зазначив Янукович.

Також він заявив, щоби були названі прізвища «тих героїв, патріотів, хто розкрав державні гроші, які повинні були отримати люди і за які на Львівщині мали побудувати понад 300, а точніше близько 320 об’єктів».

«Тому, якщо не можете повернути гроші, то бодай назвіть прізвища розкрадачів. Просив би зробити це найближчим часом», – додав Янукович.

За словами Януковича, безумовно ці об’єкти таки доведеться в області добудувати.

«Безумовно, ми повинні будувати стадіони, аеропорти, дороги. Також я розумію, що за 5 чи 10 років з провінційної території зробити п’ятизіркову - неможливо. А ось такі події як Євро-2012 чи, дасть Бог, Олімпійська надія у 2022 році, – наближають країну до нашої з вами мрії. Тому, шановні колеги, хотів би, щоби ми кожен крок робили для України і просували її не тільки до перемог наших спортсменів чи митців, але й, щоби самою ідеєю об’єднувала наше суспільство. Україну можна єднати не балачками, не політиканством чи пошуком ворога у власній країні, розпалюванням тих питань, які роз’єднують нашу державу, а серйозними справами», - наголосив він.

Нагадаємо, що під час оглядин Януковича перебігу виконання робіт на львівському стадіоні 11 квітня, до нього звернувся мер Львова, який попросив надати для Львова кошти у розмірі 1 млрд 300 млн грн., потрібні на ремонти доріг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.