НОВИНИ

У Франції вирішили ввести пильний контроль за діяльністю Russia Today

Діяльність телеканалу, який має "проблему довіри", супроводжуватиметься постійним "належним контролем".

Вища рада з аудіовізуальних засобів (CSA) Франції вирішила вести постійний перегляд програм, які транслюватиме російський телеканал Russia Today у країні. Про це повідомив керівник CSA Олів'є Шрамек, передає BFMTV.

За словами Шрамека, оскільки телеканал має "проблему довіри", то діяльність супроводжуватиметься "належним контролем".

Він також додав, що наразі Рада з аудіовізуальних засобів слідкує за діяльністю сайту російського агентства новин Sputnik.

Як тільки RT France розпочне мовлення, Вища рада з аудіовізуальних засобів Франції буде "дивитися його в постійному режимі", а також "негайно реагувати на будь-які аномалії, які можуть статися".

Шрамек наголосив на тому, що відповідно до договору, який рада підписала з RT в 2015 році, телеканал має певні зобов'язання в тому, що стосується "чесності і незалежності інформації".

"Ці зобов'язання визначені конвенцією, і якщо вони не будуть дотримуватися, то Рада активно діятиме", - заявив Шрамек, вказавши, що телеканал ще не отримав "задовільну відповідь" від комітету з питань етики.

Як повідомлялось, сервіс мікроблогів Twitter заборонив акаунтам Russia Today (RT) і Sputnik розміщувати будь-які рекламні пости. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.