НОВИНИ

Правоохоронці затримали злочинну групу, яка виготовляла паспорти на бланках із анексованого Криму

За даними правоохоронців, до злочинної групи входили громадяни Азіатських країн, РФ та України.

Правоохоронці затримали злочинну групу, яка налагодила канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених паспортів та їх збуту іноземцям. Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

"Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками СБУ у порядку ст. 208 КПК України затримано 3 осіб, які організували канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених документів – паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон та їх збуту громадянам України та іноземних країн", – йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, до злочинної групи входили громадяни Азіатських країн, РФ та України. При цьому бланки паспортів громадян України були з території анексованого Криму.

Зазначається, що затримані за 6 тисяч доларів виготовляли паспорт громадянина України, а також організовували безперешкодне проходження прикордонного контролю шляхом надання інструкцій та вказівок.

"За результатами проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання зловмисників вилучено 15 підроблених паспортів та готівкові кошти у розмірі 108 тисяч гривень", – додали у прес-службі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, до відповідних органів підготовлено лист для анулювання вилучених паспортів та вирішується питання щодо департації осіб для яких вони виготовлялися.

У серпні Служба безпеки та поліція викрили у Львівській області групу ділків, які налагодили виготовлення підроблених документів для оформлення робочих віз.