НОВИНИ

У Харкові суд зобов’язав виплатити компенсацію ветерану АТО, якому відмовили у пільговому проїзді

Моральне відшкодування встановили у розмірі 1000 гривень.

У Харкові суд зобов’язав приватного перевізника виплатити компенсацію ветеранові АТО Андрію Микитенку. Про це колишній військовий повідомив у Facebook.

За його словами, Апеляційний суд Харківської області залишив без змін рішення Червонозаводського районного суду Харкова за позовною заявою до підприємства автобусних станцій про визнання протиправною відмовою у наданні пільгового квитка.

У травні 2016 року харківська автостанція відмовила Микитенку в реалізації пільгового квитка, мотивуючи це тим, що це вимога самого перевізника. Військовий викликав поліцію, а потім подав позов до суду на автостанцію і перевізника. Судова тяганина тривала понад рік, а відповідачі часто не приходили на засідання.

Суд першої інстанції задовольнив скаргу Микитенка. Моральне відшкодування встановили у розмірі 1000 гривень.

Відповідачі подали апеляцію проти рішення суду. Перше засідання було в середині листопада, а 28 листопада під час заключного засідання суд залишив чинним попереднє рішення.

Нагадаємо, на початку листопада в Кривому Розі водій маршрутки відмовив ветеранові АТО Володимирові Яновичу в безкоштовному проїзді. Військовий оприлюднив у Facebook відео конфлікту. Після цього водія маршрутки відсторонили від роботи.